لیله الرغائب

سلام

یه چند روزی بود پرشین بلاگ داشت   update یا به قول فرهنگستان فارسی به روز رسانی می شد . من از همون اول که وبلاگم و درست کردم دلم می خواست درد دلامو بنویسم ولی وقتی شروع کردم دیدم اصلا اون چیزی که تو دلم می گذره را نمی توانم اینجا به زبون بیارم . همین چند روز که خودم و آماده کرده بودم درد دلامو اینجا بگم و یکم خودمو خالی کنم داشتن به روز رسانی می کردن . مثل اینکه من نباید درد دلامو بگم . قسمت نیست دیگه . منم صرفنظر می کنم . به همون کارم که گذاشتن پست هایی از شعرهای خوانندگانه ادامه می دم . اونام یه جورایی درد دلامو بیان می کنن . ولی من بازم تلاشمو می کنم شاید یه روزی به حرفای بعضی دوستام که بهم پیشنهاد می دن می گن یه چیزایی از خودت بنویس گوش بدم و فقط از دل خودم بنویسم .

من خیلی دلم می خواست شب جمعه بیام و یه پست برای لیله الرغائب ( شب آرزوها ) بذارم . ولی خوب این به روزرسانیم بی موقع بود .

امیدوارم همتون به آرزوهایی که دارین برسین .

من اعمالی که باید برای این شب انجام می دادیم انجام دادم ، و تا همین الان که ۴ روز بیشتر از لیله الرغائب نمی گذره ۲ تا از آرزوهام براورده شد . به شما هم پیشنهاد می کنم اگر امسال این اعمال رو انجام ندادید حتما سال آینده این کار و بکنید . واقعا جواب میده . خودم باورم نمی شد به این زودی جواب بگیرم .

آرزومند آرزوهایتان

13175.jpg

/ 1 نظر / 5 بازدید